Slavím, slavíš, slavíme!

V minulém měsíci jsme se stali finalisty mezinárodní soutěže SME EnterPRIZE, pořádané Generali Českou pojišťovnou, a.s. Je nám ctí, že jsme mohli být součástí TOP 10 tohoto prestižního projektu, jehož posláním je podpora udržitelného podnikání malých a středních podniků!

"Udržitelnost představuje obrovskou příležitost růstu pro malé a střední podniky: výzkumy ukazují pozitivní vztah mezi udržitelným chováním malých a středních podniků a jejich finanční výkonností. Přijetí udržitelnějších obchodních modelů jim pomáhá dosáhnout dlouhodobého úspěchu a pomáhá jim i k rychlejšímu zotavení v době krize."

Ani pro nás není slovo "udržitelnost" pouhým (v dnešní době často používaným a moderním) pojmem. K životnímu prostředí je potřeba chovat se tak, abychom ho co nejvíce ochránili i pro budoucí generace a předali tak našim potomkům kvalitní, bohatou  a především živou půdu. V našem případě tak činíme například pomocí šetrné kapkové závlahy či návratem organiky do půdy. A příroda se nám na oplátku odměňuje kvalitní zeleninou.

Velké díky patří všem našim zaměstnancům, bez kterých bychom tohoto úspěchu nedosáhli!

 

 

Připojte se k našemu newsletteru

Nebo nás sledujte na Facebooku a Instagramu